Hakkımızda

Hakkımızda

YGT GRUP olarak hizmet sunduğumuz mekanları profesyonel bir şekilde temizleyerek hem çalışanlarınızın hem de ziyaretçilerinizin üzerinde olumlu etki bırakmanızı sağlıyoruz. Bunu gerçekleştirirken de kurumsal temizlik ihtiyaçlarınızı güvenlik sertifikasyonuna sahip temizlik kimyasalları ve profesyonel makine ve ekipman kullanarak karşılıyoruz.

Neden YGT Temizlik ?

  • Müşterilerinin ve personellerinin yasal ve özlük haklarını korur.
    Güçlü mali yapısıyla müşterilerine özel alternatif ödeme çözümleri sunar.

  • Temizlik sektöründe haksız rekabete karşı hizmet kalitesi, kurumsal yapısı ve uygun fiyat politikaları geliştirir ve uygular

  • Temizlik Makineleri, Ekipmanları ve Kimyasal malzemeler seçiminde sektörün lider Tedarikçileri ile çalışır.

  • Operasyonel boyutta eğitimli ve profesyonel kadrosuyla denetleme ve raporlamada müşterilerine bilgi aktarımını düzenli yapar.

  • Personel seçiminde müşteri beklentileri,tecrübe,eğitim düzeyi,yaş,diksiyon ve görüntü esaslarını uygular.

Vizyonumuz

Faaliyette Bulunduğumuz Sektörde; Bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak YGT GRUP müşterileri ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Misyonumuz

Faaliyette Bulunduğumuz Sektörde; Türkiye’nin bir numaralı adresi olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimizin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

×